Newsy bukmacherskie

Kim Dzong-Un faworytem bukmacherów do… Pokojowej Nagrody Nobla

Udostępnij:
FacebookTwitter

Kto w październiku otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla? Zdaniem bukmacherów najwyżej stoją akcje prezydenta Korei Północnej Kim Dzong-Una.

  • Północnokoreański dyktator z pokojowym Noblem? Według bukmacherów to realne.

Angela Merkel? Donald Trump? A może Papież Franciszek? Nic z tych rzeczy! Zdaniem bukmacherów niemalże pewnym faworytem do otrzymania Pokojowej Nagrody Nobla jest w tym roku przywódca Korei Północnej, Kim Dzong-Un. Firmy bukmacherskie za jego triumf płacą zaledwie 1.53, podczas gdy kursy na wygraną Donalda Trumpa wynoszą aż 4.50, a wspólna wygrana prezydentów Korei Północnej i Stanów Zjednoczonych została przez bukmacherów wyceniona na 6.00. Czy bukmacherzy po raz kolejny będą mieli rację? Przekonamy się już 1 października.

kim dzong un nagroda nobla betway

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Az strach pomyśleć jakby żył Bin Laden. Pokojowa nagroda Nobla murowana :)

Avatar

"Nieprawdopodobne. Jakieś uzasadnienie?" tak, polityczne bo na pewno nie logiczne. to widac jak jestesmy dymani przez rządzących tego swiata. dla mnie nobel to zaden autorytet.

Avatar

Nieprawdopodobne. Jakieś uzasadnienie?

Avatar

hahahahahaahhahahaha hahahahahhahahahahahhaahahha hhahahahahaaaahhahaahaha. Nic lepszego już dziś nie zobaczę? Kto za rok? Pośmiertnie Pablo Escobar?

Avatar

Świat zwariował i w sumie nic mnie już nie zdziwi chyba. Dziś to pewnie i Hitler dostałby pokojowego nobla. No chyba że przegrał by ze Stalinem o włos

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.