Newsy bukmacherskie

Konkurs bukmacherski od Sportsbet.io dla fanów sportów amerykańskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Dołącz do promocji od bukmachera Sportsbet.io, obstawiaj dowolne mecze NBA, NFL i NHL i każdego tygodnia walcz o bonus 100 mBTC w gotówce (ok. €900) oraz atrakcyjne freebety.

Prawdziwa gratka od Sportsbet.io dla miłośników najpopularniejszych dyscyplin amerykańskich. Zapisz się do promocji na stronie bukmachera i przez cały sezon obstawiaj dowolne mecze z lig NBA, NHL oraz NFL. Kurs min. to 1.50, stawka min. to 1 mBTC (ok. €9), a liczą się wyłącznie pojedyncze zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Im więcej trafionych kuponów z rzędu, tym wyższa pozycja w rankingu typerów i większa szansa na wspaniały bonus. A jest się o co bić!

sportsbet.io promocja konkurs typerów


Pod koniec każdego tygodnia typer o najlepszym rekordzie otrzyma bonus 100 mBTC w gotówce (ok. €900), natomiast 9 kolejnych graczy zgarnie darmowe zakłady o wartości 90-10 mBTC. Promocja trwa przez cały sezon, a więcej szczegółów na jej temat znajdziesz na stronie bukmachera Sportsbet.io.

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.