piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Bundesliga
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
 
Eintracht Frankfurt Eintracht Eintracht Frankfurt

Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt na inaugurację zmagań w III serii gier niemieckiej Bundesligi. Piłkarze którego zespołu spędzą weekend w lepszych nastrojach? Jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Borussia Dortmund : Eintracht
Borussia AH (-1)  

Przewidujemy tutaj łatwą przeprawę dla gospodarzy, dlatego handicap azjatycki AH (-1) wydaje nam się bezpieczny i w najgorszym razie liczymy na zwrot stawki. Eintracht fatalnie wszedł w sezon. Goście najpierw zostali rozbici przez Bayern w Superpucharze Niemiec, później odpadli w 1/32 krajowego pucharu z półamatorami, a w poprzedniej kolejce Bundesligi ulegli u siebie przeciętnemu poza domem Werderowi. Fatalnie wiedzie im się również na Signal Iduna w Dortmundzie, gdzie przegrali gładko podczas 8 ostatnich wizyt.

Obie drużyny strzelą 

W bezpośrednich starciach pomiędzy tymi drużynami pada zazwyczaj mnóstwo bramek, a 5 ostatnich meczów H2H kończyło się opcją Both To Score. Eintracht nawet będąc w słabej formie potrafi strzelać na wyjeździe, co uczynił w 13/15 poprzednich meczów poza domem oraz podczas 3/4 poprzednich wizyt na stadionie Borussii.

Borussia strzeli w obu połowach    

Eintracht regularnie traci po kilka bramek w Dortmundzie, Bayern "wbił" im piątkę w Superpucharze, dlatego bramka dla Borussii w obu połowach jest naszym zdaniem znacznie bardziej prawdopodobna, niż wskazywałyby na to kursy zaproponowane przez bukmacherów na ten zakład.  

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Ja bym nie skreślał Eintrachtu. Wszyscy patrzymy na Dortmund przez pryzmat kilka ostatnich lat jednak teraz to nie ten sam zespół. Może wygrają, ale nie sądzę, że różnicą 2 goli. Wydaje mi się, ze value jest w każdym meczu na przeciwników. Grałem przeciwko w meczu z Hannoverem teraz też na +1 na gości.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.