piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Brighton Brighton
 
Manchester Utd Manchester Utd Manchester Utd

Brighton vs Manchester United w angielskiej Premier League. Szykuje się łatwa wygrana Czerwonych Diabłów, a może gospodarze sprawią niespodziankę? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Brighton : Manchester Utd
Brighton AH (+1)  

Oczywiście to Manchester jest faworytem tego meczu, jednak ambitne Brighton potrafiło powstrzymać u siebie w poprzednim sezonie m.in. Arsenal, Tottenham oraz… United, z którymi wygrali 1:0 w przedostatniej kolejce poprzedniej kampanii. W Manchesterze nie dzieje się zbyt dobrze. Mourinho narzeka na zarząd, na Mourinho z kolei narzekają działacze, kibice i najważniejsi piłkarze. Goście być może wygrają, jednak pogrom byłby dla nas ogromną niespodzianką i liczymy min. na zwrot stawki.

Ponad 2 gole     

Typowanie overów w meczach z udziałem Czerwonych Diabłów pod wodzą The Special One wydaje się szaleństwem, jednak w tym przypadku bukmacherzy przesadzili według nas w drugą stronę. Mniej niż 2 gole padły w zaledwie 1/12 poprzednich meczów Brighton przed własną publicznością i liczymy, że podobnie będzie w niedzielę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Powiedzcie mi, kto trzyma tego żłoba na ławce w takim klubie? Przecież z taką kasą, to Smuda by nie miał gorszych wyników, a może graliby ładniej troche

Avatar

0-0 jak w banku

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.