piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
 
S.S. Lazio S.S. Lazio S.S. Lazio

Dynamo Kijów vs Lazio Rzym w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Nie macie pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Dynamo Kijów : S.S. Lazio
Dynamo awans  

Ukraińcy zaprezentowali się przed tygodniem z bardzo dobrej strony i naszym zdaniem awansują do kolejnej fazy. Problemem rzymian może być odpowiednia koncentracja - wszyscy wiemy, że bogate kluby z topowych europejskich lig traktują Ligę Europy jako zło konieczne i nie zawsze angażują się w tych meczach na 100%. Żeby awansować Lazio musiałoby wygrać, gospodarzom wystarcza remis i naszym zdaniem osiągną oni swój cel.

Gol w obu połowach  

Pierwszy mecz zakończył się remisem 2:2, jednak na gole musieliśmy zaczekać do drugiej połowy. Tym razem jednak liczymy, że zobaczymy bramki zarówno przed, jak i po zmianie stron. Jeśli Lazio chce mieć jakiekolwiek szanse na awans to nie ma wyjścia i musi zaatakować, co doskonale czujący się w grze z kontry gospodarze powinni wykorzystać.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.