piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
La Liga
CD Leganés CD Leganés
 
Real Madrid Real Madryt Real Madrid

Leganes vs Real Madryt w zaległym meczu XVI kolejki hiszpańskiej Primera Division. Szykuje się kolejny strzelecki popis Królewskich? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu CD Leganés : Real Madryt
Real strzeli w obu połowach 

Królewscy są w niesamowitym gazie i będą chcieli utrzymać dobrą formę aż do marcowego rewanżu z Paryżem. Leganes nie prezentuje się wybitnie w ostatnich tygodniach i przewidujemy trudną przeprawę dla gospodarzy. Gol dla gości w obu połowach w tej sytuacji wydaje się bardzo prawdopodobny.

Obie drużyny strzelą  

Leganes nie trafiło od 4 kolejek i czas na przełamanie tej złej passy. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, wizyta Realu może być idealną okazją, aby wreszcie trafić do siatki. Królewscy stracili gola w 7 kolejnych meczach, poza tym przy pewnym prowadzeniu gości trudno będzie im o pełną mobilizację.

I połowa Over 1,5  

W meczach z udziałem Realu pada w ostatnich tygodniach mnóstwo goli i liczymy, że tak samo będzie we środę. Linia 2 goli zostanie według nas pokryta dość szybko.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.