piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
 
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Borussia Dortmund

Red Bull Salzburg vs Borussia Dortmund w rewanżowym meczu Ligi Europy. Czy Niemcy są w stanie odwrócić losy tej rywalizacji? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Red Bull Salzburg : Borussia Dortmund
Borussia AH (0)  

Naszym zdaniem Borussia nie zagra drugiego tak słabego meczu jak przed tygodniem i powalczy w Salzburgu o zwycięstwo. Red Bull to solidna ekipa, jednak Austriakom może zabraknąć doświadczenia i wyrachowania w kluczowych momentach meczu. W pierwszym spotkaniu Niemcy na pewno nie byli słabsi, dostali po prostu 2 gongi w kilka minut i ciężko było się pozbierać.

Obie drużyny strzelą / Ponad 2,5 gola  

Borussia nie ma nic do stracenia i musi postawić wszystko na jedną kartę, gdyż nawet wygrana 1:0 nic jej nie daje, a to zapowiedź ciekawego meczu i sporych emocji. Oba zespoły zdecydowanie lepiej czują się w ataku niż w obronie, dlatego spodziewamy się kilku goli w obie strony.

Borussia awans  

Typ nieco ryzykowny, jednak nie radzimy skreślać Borussii. Skoro Red Bull wygrał w Niemczech, to teraz Dortmund może zrobić to samo w Austrii i awansować do kolejnej rundy. Według nas nic w tej parze nie jest ciągle rozstrzygnięte.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.