piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Watford F.C. Watford F.C.
 
Manchester Utd Manchester Utd Manchester Utd

Watford vs Manchester United w wieczornym sobotnim meczu w angielskiej Premier League. Czy Czerwone Diabły będą w stanie urwać pierwsze punkty rewelacji sezonu? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Watford F.C. : Manchester Utd
Watford AH (+0,25)  

Typ nieco ryzykowny, za to po znakomitym kursie. Watford niespodziewanie wygrał wszystkie 4 inauguracyjne spotkania, na rozkładzie ma m.in. Tottenham i nie znajdujemy zbyt wielu powodów, dla których Manchester miałby wygrać na Vicarage Road. Czerwone Diabły męczą się w tym sezonie niemiłosiernie niezależnie od klasy rywala i zdziwimy się, jeśli inaczej będzie w sobotni wieczór. Oczywiście. To goście są faworytami bukmacherów, jednak my postanowiliśmy zaryzykować handicap azjatycki AH (+0,25), który sprawia, że nawet w przypadku podziału punktów wygrywamy połowę stawki.

Obie drużyny strzelą  

Opcją Both To Score zakończyło się 6/7 wizyt Manchesteru w Watford i liczymy, że podobnie będzie w sobotę. Miejscowi są w sporym gazie, nie mają nic do stracenia i z pewnością rzucą się Czerwonym Diabłom do gardeł. Obrona Manchesteru nie stanowi w tym sezonie zapory nie do przejścia, dlatego zakład Both To Score wydaje nam się rozsądny.

Gol w obu połowach

Typ wynikający bezpośrednio z poprzedniego zakładu. Trudno to racjonalnie wytłumaczyć, jednak w spotkaniach z udziałem United w tym sezonie pada całkiem sporo goli. Jeśli dodamy do tego, że za każdym z 7 razów, kiedy Watford podejmował United padały 3 lub więcej goli, bramka w obu połowach wydaje nam się całkiem prawdopodobna.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Ciekawe co by zrobił Mourinho z taką Legią na przykład? Albo Piastem Gliwice. Ciekawe czy byłby taki magik

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.