piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Płock Wisła Płock
 
Wisła Kraków Wisła Kraków Wisła Kraków

Wisła Płock vs Wisła Kraków w jedynym poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XXXI kolejce polskiej LOTTO Ekstraklasy. Nie macie pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Wisła Płock : Wisła Kraków
Płock AH (0)    

Gospodarze to jedna z rewelacji tego sezonu i niewykluczone, że po kilku latach do Płocka ponownie zawitają europejskie puchary. Nafciarze w 5 poprzednich meczach zgromadzili aż 13 punktów i według nas będą również faworytami poniedziałkowego starcia ze swoją imienniczką z Krakowa. Poza znakomitym meczem na Łazienkowskiej Biała Gwiazda nie zachwyca poza domem, dlatego remis to naszym zdaniem wszystko, na co stać krakowian w Płocku, a jedyne czego obawiamy się w przypadku tego zakładu to ewentualny zwrot stawki.

Poniżej 2,5 goli  

Zarówno w meczach Nafciarzy, jak i Białej Gwiazdy rzadko pada sporo goli i podobnie powinno być tym razem. Obaj trenerzy olbrzymią uwagę przywiązują do wypełniania założeń taktycznych, dlatego na boisku często niewiele się dzieje. 3 lub więcej goli nie padło w żadnym z 4 poprzednich domowych meczów Wisły Płock, ani w żadnym z 5 ostatnich wyjazdowych spotkań Wisły Kraków. Jeśli dodamy do tego, że oba starcia bezpośredniego w tym sezonie zakończyły się wynikami 1:0, to typ wydaje się oczywisty.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.