piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Mistrzów
FC Barcelona FC Barcelona
 
Manchester Utd Manchester Utd Manchester Utd

Barca vs Man Utd w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Gospodarze postawią kropkę nad i, a może Czerwone Diabły pokuszą się o niespodziankę? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Analiza meczu FC Barcelona : Manchester Utd
Barca strzeli w obu połowach      

Barcelona poza domem, a Barcelona przed własną publicznością to dwie zupełnie różne drużyny. Na wyjazdach Katalończykom rzadko zależy na pięknej grze, lecz po prostu liczy się dobry wynik. Na Camp Nou natomiast Barca stara się również zadowolić wymagającą publiczność, dlatego obstawiamy, że gospodarze nie zagrają tak minimalistycznie jak przed tygodniem, lecz pokuszą się o bramki w obu połowach. Manchester nie ma nic do stracenia, musi zagrać odważnie, a to powinna być woda na młyn dla gospodarzy.

Obie drużyny strzelą      

Anglikom prawdopodobnie trudno będzie o awans, natomiast z pewnością stać ich na przynajmniej honorowe trafienie. United wracali z golem z 23/24 poprzednich meczów poza domem i powinni mieć swoje okazje na Camp Nou.

Ponad 2,75 goli  

Typ wynikający z poprzednich zakładów. Kurs być może nie zachwyca, natomiast opcja wydaje się dość pewna. Messi i spółka są w stanie sami pokryć tę linię, natomiast nie możemy wykluczyć honorowego trafienia dla gości i opcji Both To Score.

Oferta bukmacherów na handicapy azjatyckie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

A Pogba się wybieli - tak wiemy że łudzisz się , że MU awansuje dalej ale przestań śnić...

Avatar

Czuje kolejną niespodziankę. United ma tyle szczęścia, że znając życie Messi zejdzie w 10 minucie z kontuzją, Suarez zmarnuje 2 karne, a Pique strzeli kilka samobójów

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.