piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Chelsea F.C. Chelsea
 
Everton F.C. Everton F.C. Everton F.C.

Chelsea vs Everton w niedzielnym meczu angielskiej Premier League. Czy The Blues wygrają kolejne spotkanie i na kilka godzin usadowią się na czele tabeli? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Chelsea : Everton F.C.
Chelsea AH (-1)  

Gospodarze od początku sezonu spisują się wybornie i kto wie, być może to właśnie oni będą potrafili dotrzymać kroku Manchesterowi City. Chelsea powinna tutaj gładko wygrać. Tak jak wspominaliśmy, 3 punkty dają im co najmniej na kilka godzin fotel lidera i wątpimy, aby wypuścili taką okazję z rąk. Co prawda Everton w ostatnich tygodniach spisuje się całkiem przyzwoicie, jednak poza domem gracze The Toffees nie wyglądają już tak solidnie, a na Stamford Bridge zazwyczaj w ogóle zapominają, jak się gra w piłkę - polegli tam podczas 7/8 poprzednich wizyt i obstawiamy, że polegną także w niedzielę.

Obie drużyny strzelą    

Z racji na dobrą formę Evertonu w ostatnich tygodniach oraz na absencje w defensywie The Blues zakład Both To Score wydaje nam się  rozsądnym pomysłem. W szeregach Chelsea nie zobaczymy m.in. Alonso, Luiza, van Ginkela oraz Ruedigera, dlatego sporo strzelający w ostatnich tygodniach Everton powinien mieć swoje szanse w Londynie i obstawiamy, że przynajmniej 1 z nich uda mu się wykorzystać.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.