piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Chelsea F.C. Chelsea
 
Burnley F.C. Burnley F.C. Burnley F.C.

Chelsea vs Burnley w jedynym poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XXXV serii gier w angielskiej Premier League. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Chelsea : Burnley F.C.
Burnley AH (+2)

Wydaje nam się, że bukmacherzy w tym przypadku nie doceniają gości. Burnley wygrało 3 mecze z rzędu, wyżej niż różnicą 2 goli poległo tylko w 1/17 poprzednich spotkań, a podczas ostatniej wizyty na Stamford Bridge triumfowało 3:2! Chelsea z pewnością jest tutaj faworytem i być może nawet wygra, natomiast absolutnie nie spodziewamy się pogromu, a handicap azjatycki sprawia, że w najczarniejszym scenariuszu zakładamy zwrot stawki. 

Ponad 3,5 kartek  

Zaskakująco niska linia kartek na to spotkanie i trudno powiedzieć skąd tak wysoki kurs na ten zakład. Bezpośrednie starcia pomiędzy tymi zespołami zazwyczaj obfitowały w brzydkie faule i mnóstwo kartek, a w 5/6 poprzednich meczów H2H gracze obu drużyn byli upominaniu 4 lub więcej razy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.