piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Wisła Kraków Wisła Kraków
 
Wisła Płock Wisła Płock Wisła Płock

Wisła Kraków vs Wisła Płock w poniedziałkowym meczu XXXI serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Dla kogo będzie to “Lany Poniedziałek”? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Analiza meczu Wisła Kraków : Wisła Płock
Płock AH (+0,25)  

Nieco więcej szans w tym meczu przyznajemy gościom. Dla krakowian sezon się praktycznie skończył, z kolei Nafciarze ciągle muszą drżeć o ligowy byt. Przyjście Leszka Ojrzyńskiego odmieniło grę Wisły Płock niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, z kolei Biała Gwiazda nie wygrała od 4 spotkań, a jej kluczowych graczy nękają kontuzje. Handicap azjatycki sprawia, że nawet w przypadku remisu wygrywamy połowę stawki.

Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli 

Gospodarzom prawdopodobnie trudno będzie o komplet punktów, natomiast z pewnością stać ich na przynajmniej honorowe trafienie. Wisła Kraków to na ten moment drużyna grająca najbardziej efektowny futbol w polskiej LOTTO Ekstraklasie, a mecze z jej udziałem ogląda się z wielką przyjemnością. 3 gole to naszym zdaniem absolutne minimum, czego możemy się spodziewać w tym spotkaniu.

Jak liczba strzałów przekłada się na wynik meczu?

Gol w obu połowach  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Gospodarze rzadko czekają na rozwój boiskowych wydarzeń, lecz zazwyczaj błyskawicznie rzucają się do ataku i albo sami trafiają do siatki, albo dostają szybkiego “gonga”. Przy takiej taktyce gol w każdej z połów wydaje się całkiem prawdopodobny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.