piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Narodów
Rosja Rosja
 
Szwecja Szwecja Szwecja

Rosja vs Szwecja w meczu grupy 2 Ligi Narodów UEFA. Zastanawiacie się  jaki zakład postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Rosja : Szwecja
Rosja AH (-0,25) 

Według nas zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodarze, jednak klasa rywala wymaga tego, aby podeprzeć nasz zakład na wypadek remisu (handicap azjatycki nawet wówczas sprawia, że tracimy tylko połowę stawki). Rosjanie są ewidentnie niesieni na fali sukcesu na MŚ, a po mundialu zdążyli już wygrać na gorącym terenie w Turcji oraz rozbili u siebie zawsze groźnych Czechów. Szwedzi z kolei nie mogą nawiązać do przyzwoitej formy z lata i na jesieni zdążyli już polec z Turcją oraz Austrią.

Ponad 2 gole  

W obu drużynach próżno szukać snajperów pokroju Messiego czy Ronaldo, jednak według nas bukmacherzy zdecydowanie przesadzili w drugą stronę i na linie overowe proponują absurdalnie wysokie kursy. 2 lub więcej goli padło w 14/16 poprzednich meczów Sbornej oraz w 10/12 ostatnich wyjazdowych spotkań Szwedów, dlatego ewentualny zwrot stawki to wszystko czego obawiam się w przypadku tego zakładu.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.