piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Bundesliga
1 FC Koln 1.FC Koln
 
Borussia Dortmund Borussia Dortmund Borussia Dortmund

1. FC Koeln vs Borussia Dortmund w piątkowym meczu II serii gier w niemieckiej Bundeslidze. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu 1.FC Koln : Borussia Dortmund
Koeln AH (+1,5)

Faworytem tego spotkania jest rzecz jasna Borussia i być może nawet uda jej się wywieźć z Kolonii komplet punktów, natomiast z pewnością nie spodziewalibyśmy się tutaj pogromu. Gospodarze na inaugurację zaprezentowali się bardzo korzystnie i byli o krok od wywiezienia punktów z Wolfsburga. Borussii zawsze ciężko grało się w Kolonii, a po raz ostatni różnicą dwóch lub więcej goli wygrała tam w 2012 roku i obstawiamy, że nic takiego nie będzie miało miejsca w piątek.

Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Obaj trenerzy stawiają zazwyczaj na ofensywny i przyjemny dla oka futbol i podobnie powinno być tym razem. Borussia raczej nie ma w zwyczaju murować dostępu pod własne pole karne, dlatego Kolonię stać na przynajmniej honorowe trafienie. Opcją Both To Score zakończyło się 11/12 poprzednich domowych meczów gospodarzy oraz 7/8 ostatnich wizyt BVB na stadionie w Kolonii, dlatego ten typ ma według nas spore szanse na powodzenie.

Obie drużyny strzelą w obu połowach

Typ nieco odważniejszy, skierowany dla graczy o mocnych nerwach. Kolonia wraca do Bundesligi i w pierwszym meczu przed własną publicznością od razu trafia jej się znakomity rywal. To może być szalony mecz, dlatego kurs zaproponowany przez bukmacherów na ten zakład wydaje nam się nieco zbyt wysoki.

Wpływ posiadania piłki na wynik meczu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.