piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
FA Cup
Manchester Utd Manchester Utd
 
Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton

Manchester United vs Wolverhampton Wanderers w środowym meczu Pucharu Anglii. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu Manchester Utd : Wolverhampton
Wolves awans

Szanse na awans do kolejnej rundy oceniamy przed tym meczem 50-50, dlatego nie do końca rozumiemy kursy zaproponowane tutaj przez bukmacherów. Ich zdaniem zdecydowanymi faworytami są gospodarze, pomimo tego, że Czerwone Diabły nie prezentują się w ostatnich tygodniach (miesiącach, latach…) jakoś nadzwyczajnie. Wilki nie przegrały żadnego z 5 poprzednich pojedynków H2H i naszym zdaniem nie będą bez szans na Old Trafford.

Obie drużyny strzelą

W tym spotkaniu raczej nie powinniśmy narzekać na nudę. Opcją Both To Score zakończyło się 6/9 poprzednich domowych meczów United, 9/10 ostatnich wyjazdowych spotkań Wilków oraz aż 8/10 poprzednich starć bezpośrednich i mocno wierzymy, że podobnie stanie się w najbliższą środę.

Jak skutecznie analizować mecze?

Correct Score 1:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.