piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
FA Cup
Wolverhampton Wolverhampton
 
Liverpool F.C. Liverpool F.C. Liverpool F.C.

Wolverhampton Wanderers vs Liverpool w poniedziałkowym meczu Pucharu Anglii. Kto zamelduje się w kolejnej rundzie? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Analiza meczu Wolverhampton : Liverpool F.C.
Liverpool AH (-0,25)

The Reds są sporymi faworytami tego meczu i być może go wygrają, jednak z racji tego, że to spotkanie pucharowe wolimy ubezpieczyć nasz zakład na wypadek remisu, a handicap azjatycki nadaje się ku temu idealnie. Obaj szkoleniowcy dokonają zapewne kilku roszad, natomiast Jurgen Klopp chciałby wreszcie zdobyć jakieś trofeum z Liverpoolem i z pewnością nie zlekceważy Wilków.

Poniżej 2,5 goli      

Mecze z udziałem gospodarzy rzadko zapierają dech w piersiach. 3 lub więcej bramek obejrzeliśmy w zaledwie 6/21 spotkań Wolves w tym sezonie Premier League i nie zdziwimy się, jeśli poniedziałkowe starcie skończy się podobnym wynikiem do tego sprzed kilku tygodni, kiedy The Reds wygrali pewnie na Molineux Stadium 2:0.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.