piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Manchester City Manchester City
 
Wolverhampton Wolverhampton Wolverhampton

Manchester City vs Wolverhampton Wanderers w poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XXII serii gier w angielskiej Premier League. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Oto nasze darmowe typy bukmacherskie.   

Analiza meczu Manchester City : Wolverhampton
City Ht/Ft     

The Citizens nie mogą sobie tutaj pozwolić na stratę choćby oczka i obstawiamy, że pewnie zainkasują komplet punktów. Wolves to nie są chłopcy do bicia, więc pogrom jest mało prawdopodobny, natomiast gospodarze nie będą czekali na rozwój wypadków i powinni pewnie prowadzić do przerwy, a następnie wygrać całe spotkanie.

Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą  

Nie licząc starć ze słabeuszami z Rotherham i Burton w krajowych pucharach, City straciło bramkę w 7/8 poprzednich spotkań przed własną publicznością. Jeśli dodamy do tego, że Wilki trafiały do siatki w 9/10 poprzednich meczów poza domem, a 5/7 ostatnich starć H2H kończyło się opcją Both To Score zakład wydaje nam się prawdopodobny znacznie bardziej, niż swoimi kursami sugerują to bukmacherzy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Tak samo miało być z Liver..przepraszam , Looserpoolem i co ? Wilki je zdominowały i Looserpool pokazał "klasę z frytkami"

Avatar

City nie bierze jeńców. Już po pierwszej połowie będzie po "frytkach" :)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.