piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
 
Lech Poznań Lech Poznań Lech Poznań

Jagiellonia vs Lech w sobotnim meczu XXXI serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Kibice którego zespołu spędzą święta w lepszych nastrojach? Poznajcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Jagiellonia Białystok : Lech Poznań
Jagiellonia Draw No Bet  

Oba zespoły zmierzyły się przed tygodniem w Poznaniu i wówczas goście nie pozostawili wątpliwości, która drużyna jest na ten moment w lepszej formie. Gracze Jagi prezentowali się korzystniej we wszystkich elementach piłkarskiego rzemiosła i nie wiemy co musiałoby się stać, żeby nagle Lech wygrał w Białymstoku. Z racji udziału Jagielloni w finale Pucharu Polski nie wykluczamy natomiast remisu, dlatego zakład Draw No Bet wydaje nam się rozsądny.

Poniżej 2,5 goli  

Ten mecz nie musi być wielkim widowiskiem (szczerze powiedziawszy, mocno się zdziwimy, jeśli się takim okaże). Gospodarze myślami są już zapewne na Stadionie Narodowym, z kolei opiekun Lecha stwierdził kilka dni temu, że on i jego piłkarze muszą po prostu ten sezon dograć do końca (czyt. mają głęboko w nosie wyniki, gdyż doskonale zdają sobie sprawę, że i tak dla większości z nich w przyszłym sezonie nie będzie miejsca w klubie).

Jak grają najlepsi typerzy bukmacherscy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Mecz o piertuchę. Jaga ma w głowie Finał Pucharu Polski, a Lech jest tak rozbity, ze dla niego runda finałowa to totalna rekreacja. Dodatkowo 10-ciu piłkarzy wie, ze nie zagra w przyszłym sezonie w Poznaniu i raczej przez trenera nawet nie będa wystawiani do składu. Typowy mecz o nic...

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.