piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
 
Cracovia Cracovia Cracovia

Jagiellonia Białystok vs Cracovia w piątkowym meczu polskiej LOTTO Ekstraklasy. Jak oba zespoły zaprezentują się po przerwie na mecze reprezentacyjne? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Jagiellonia Białystok : Cracovia
Jagiellonia wygra 

Jaga nie spisywała się najlepiej w ostatnich kolejkach, jednak spory wpływ na to mogły mieć trudy zmagań w europejskich pucharach i liczymy, że kilkunastodniowa przerwa na mecze kadry pozwoliła im złapać nieco oddechu. Wizyta najgorszej w lidze Cracovii wydaje się być doskonałą okazją na przełamanie złej passy i obstawiamy, że trener Probierz nie będzie miał miłych wspomnień z powrotu do Białegostoku.

Gol w obu połowach 

Zarówno w meczach Jagi, jak i Cracovii pada zazwyczaj sporo goli i liczymy, że podobnie będzie tym razem. Gospodarze są w stanie sami pokryć tę linię, natomiast nie możemy również wykluczyć honorowego trafienia dla Pasów, które ze strzelonym golem wracały z 8/10 poprzednich meczów poza domem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Cracovia to kandydat do spadku. Jeśli słabej Legii, która gra z czerwona kartką na własnym stadionie nie są w stanie zrobić składnej akcji to z czym do ludzi?! Jaga mimo, że też nie gra olśniewająco powinna to wygrać z palcem w ....

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.