piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
FA Cup
Manchester City Manchester City
 
Watford F.C. Watford F.C. Watford F.C.

Manchester City vs Watford w sobotnim finale FA Cup. Kto postawi w swojej gablocie to prestiżowe trofeum? Jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Manchester City : Watford F.C.
City AH (-1,5)  

Bez zbędnego lania wody - Manchester to na ten moment drużyna lepsza od Watfordu o kilka klas i nie będzie miał najmniejszych problemów z odniesieniem zwycięstwa w tym meczu. Bilans poprzednich 10 starć bezpośrednich to komplet wygranych City oraz 32:6 w bramkach. Jakiekolwiek uzasadnienie wydaje nam się tutaj zbędne.

City strzeli przed 29:00 minutą

Defensywa Watfordu spisuje się w ostatnich tygodniach bardzo kiepsko, a 7 goli straconych w starciach przeciwko West Hamowi i Chelsea mówi samo za siebie. Wątpimy, aby The Citizens czekali z zadaniem pierwszego ciosu dłużej, niż pół godziny.

Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli     

City nie powinno mieć tutaj większych problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa, natomiast nie możemy odbierać graczom Watfordu szans na przynajmniej honorowe trafienie. Proponowaną przez nas kombinacją zakończyły się 3 poprzednie starcia H2H i niewykluczone, że podobnie będzie w sobotę.

Piłka nożna - kiedy pada najwięcej goli?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.