piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Manchester City Manchester City
 
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur

Manchester City vs Tottenham Hotspur w sobotnim szlagierze II serii gier w angielskiej Premier League. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Manchester City : Tottenham Hotspur
City AH (-1)

Trudno znaleźć rozsądny typ z wartością przed tym meczem. Oczywiście sporymi faworytami są gospodarze i najprawdopodobniej to oni zgarną tutaj komplet punktów, natomiast czy wygrają wysoko? Co prawda Tottenham nie popisał się na inaugurację i ledwo, ledwo pokonał Aston Villę, jednak Koguty to nie jest przypadkowa drużyna i nie powinna pozwolić się rozgromić na Etihad. Najbardziej rozsądny wydaje nam się właśnie taki handicap azjatycki - kurs być może nie zachwyca, natomiast w najczarniejszym scenariuszu zakładamy zwrot stawki.

City strzeli przed 31:00 minutą

Nasz tradycyjny typ w przypadku meczów z udziałem City. Gospodarze zazwyczaj błyskawicznie dobierają się rywalowi do skóry, dlatego linia 31 minut zaproponowana przed tym meczem przez bukmacherów wydaje nam się w zupełności wystarczająca. Ubiegłotygodniowe starcie z beniaminkiem pokazało, że defensywa Kogutów ma ciągle sporo do poprawy i naszym zdaniem nie wytrzyma naporu City dłużej, niż pół godziny.

Płatne typy bukmacherskie - jak łatwo wyłudzić pieniądze od graczy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.