piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Liverpool F.C. Liverpool F.C.
 
Arsenal F.C. Arsenal Arsenal F.C.

Liverpool vs Arsenal Londyn w sobotnim meczu angielskiej Premier League. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Liverpool F.C. : Arsenal
Arsenal AH (+1,5)

Być może komplet punktów pozostanie na Anfield natomiast absolutnie nie spodziewamy się tutaj pogromu. Kanonierzy pokazali w pierwszych kolejkach, że trzeba się będzie z nimi liczyć w tym sezonie. Z kolei większość graczy Liverpoolu miała naprawdę krótkie urlopy, a w sierpniu poza meczami ligowymi The Reds walczyli o Tarczę Dobroczynności i Superpuchar Europy, dlatego ich dyspozycja fizyczna nie może być na ten moment na najwyższym poziomie. Zdziwimy się, jeśli Kanonierzy polegną tutaj wyżej, niż różnicą jednego gola.

Obie drużyny strzelą/Ponad 2,5 goli

W meczach z udziałem Liverpoolu i Arsenalu pada zazwyczaj mnóstwo bramek i mocno wierzymy, że podobnie stanie się tym razem. Obaj trenerzy stawiają na wysoki pressing, dzięki czemu ich zespoły często odzyskują piłkę na połowie przeciwnika, ale i mocno się odsłaniają, przez co nietrudno je skontrować. Opcją Both To Score zakończyło się 9/10 poprzednich meczów z udziałem Arsenalu, 12/15 ostatnich spotkań Liverpoolu (nie do pomyślenia w poprzednim sezonie) oraz aż 10/12 ostatnich starć bezpośrednich i zdziwimy się, jeśli w sobotę stanie się inaczej.

Wady i zalety zakładów Over/Under

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.