piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Manchester Utd Manchester Utd
 
Crystal Palace Crystal Palace Crystal Palace

Manchester United vs Crystal Palace w sobotnim meczu III serii gier w angielskiej Premier League. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Manchester Utd : Crystal Palace
United AH (-1)

Zdecydowanym faworytem są tutaj Czerwone Diabły i zdziwimy się, jeśli komplet punktów nie zostanie na Old Trafford. Zarówno w letnich sparingach, jak i w pierwszych meczach sezonu United prezentowało się bardzo korzystnie, dlatego w najczarniejszym scenariuszu zakładamy tutaj zwrot stawki na wypadek skromnego zwycięstwa gospodarzy. Crystal Palace nie pokazało póki co kompletnie nic i według nas będzie musiało poszukać szczęścia w następnych meczach.

Obie drużyny strzelą - NIE

Typ przeciwko bramce dla gości. Bramki United strzeże jeden z najlepszych golkiperów, a obroną dowodzi najdroższy defensor świata, dlatego napastnicy Crystal mogą mieć w tym meczu wyjątkowo ciężko. Goście nie trafili do siatki podczas 6 kolejnych wizyt na Old Trafford i naszym zdaniem nie trafią również w sobotę.

W jaki sposób pada najwięcej goli?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.