piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Bournemouth Bournemouth
 
Manchester City Manchester City Manchester City

Bournemouth vs Manchester City w niedzielnym meczu III serii gier w angielskiej Premier League. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Bournemouth : Manchester City
City AH (-1,75)

Przed tygodniem goście pechowo stracili punkty z Tottenhamem i Pep Guardiola z pewnością jest z takiego obrotu spraw zadowolony. Tym gorzej dla Bournemouth. City będzie chciało wrócić na zwycięską ścieżkę i naszym zdaniem nie będzie z tym miało najmniejszego problemu. Wisienki zanotowały nadspodziewanie dobry start, jednak w niedzielę nie dajemy im zbyt wielkich szans w starciu z najlepszą obecnie drużyną w Anglii.

City strzeli przed 26:00 minutą

Ci z was, którzy regularnie śledzą nasze analizy nie powinni być zaskoczeni, gdyż jest to nasz standardowy typ w przypadku spotkań z udziałem The Citizens. Goście rzadko czekają na ruch rywala i rozwój boiskowych wydarzeń, lecz zazwyczaj błyskawicznie biorą sprawy w swoje ręce i strzelają gola w początkowych fragmentach gry.

Myślenie życzeniowe w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.