piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Mistrzów
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
 
PAOK Saloniki PAOK Saloniki PAOK Saloniki

Ajax Amsterdam vs PAOK Saloniki w rewanżowym meczu el. do Ligi Mistrzów. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu Ajax Amsterdam : PAOK Saloniki
Ajax AH (-1)

Co prawda przed własną publicznością PAOK zaprezentował się bardzo korzystnie, natomiast chyba nikt w Amsterdamie nie wyobraża sobie odpadnięcia z rozgrywek na tym etapie. Dość niespodziewanie Ajaxowi udało się utrzymać większość kluczowych graczy, którzy nie zostali w klubie po to, żeby grać w Lidze Europy, lecz będą chcieli ponownie zawojować Champions League. W tej sytuacji wszystko czego się obawiamy, to ewentualny zwrot stawki na wypadek skromnego zwycięstwa gospodarzy.

Obie drużyny strzelą / Ponad 2,5 goli

Przed tygodniem PAOK udowodnił, że nie obawia się bardziej utytułowanego rywala i stworzył sobie naprawdę sporo sytuacji pod bramką Onany. W ogóle, pozbawiona De Ligta defensywa Ajaxu nie jest już tak pewna, jak jeszcze kilka miesięcy temu, więc niewykluczone, że podobnie będzie w Amsterdamie. Jeśli dodamy do tego, że w ostatniej dekadzie oba zespoły mierzyły się aż 6 razy i zawsze padał wynik Both To Score, wówczas o powodzenie tego zakładu jesteśmy dość spokojni.

Jak skutecznie analizować mecze?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.