piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Arsenal F.C. Arsenal
 
A.C. Milan AC Milan A.C. Milan

Arsenal Londyn vs AC Milan w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy. Wszystko w tej parze jest już jasne, a może Włosi spróbują odrobić straty sprzed tygodnia? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie.

Analiza meczu Arsenal : AC Milan
Milan nie przegra 

Naszym zdaniem Milan nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i przynajmniej spróbuje odwrócić losy tej rywalizacji (jeśli ktoś ma odpaść po wygranej 2:0 w pierwszym meczu na wyjeździe to właśnie Arsenal). Oczywiście. Uzyskanie promocji do kolejnej fazy nie będzie rzeczą łatwą i pewnie się ta sztuka Milanowi nie uda, jednak obstawiamy, że Włosi powalczą i przynajmniej nie przegrają w Londynie. Mecz sprzed tygodnia był jednym ze słabszych spotkań Milanu w ostatnich tygodniach, dlatego może być tylko lepiej.

Ponad 2,5 gola 

Milan nie ma kompletnie nic do stracenia i powinien zaatakować z furią od pierwszych minut. Taka taktyka może być jednak wodą na młyn dla Kanonierów, którzy doskonale czują się w kontrze. Tak czy inaczej, powinniśmy obejrzeć kilka bramek, dlatego kurs zaproponowany przez bukmacherów na ten zakład bierzemy z pocałowaniem ręki.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.