piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo
 
U.S. Sassuolo U.S. Sassuolo U.S. Sassuolo

Atalanta Bergamo vs Sassuolo w niedzielnym meczu ostatniej serii gier we włoskiej Serie A. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.   

Analiza meczu Atalanta Bergamo : U.S. Sassuolo
Atalanta Ht/Ft         

Sassuolo gra kompletnie o nic, tymczasem wygrana daje gospodarzom pewny start w Lidze Mistrzów i nie potrafimy sobie wyobrazić, aby mieli z takiej szansy nie skorzystać i potknąć się w tym meczu. Atalanta być może w ostatnich tygodniach nie zachwyca, jednak przed własną publicznością powinna się uporać z fatalnym poza domem Sassuolo i obstawiamy, że gospodarze będą prowadzili do przerwy i pewnie wygrają cały mecz.

Atalanta strzeli w obu połowach  

Dla Sassuolo sezon zakończył się już dawno temu i goście nie powinni stawiać większego oporu. Atalanta gra ostatnio nieco słabiej, jednak spokojnie powinna sforsować zasieki obronne gości zarówno przed, jak i po przerwie.

Oferta bukmacherów na handicapy azjatyckie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.