piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Puchar Króla
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
 
Sevilla FC Sevilla FC Sevilla FC

Athletic Bilbao vs Sevilla w czwartkowym meczu 1/8 finału Pucharu Króla Hiszpanii. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Athletic Bilbao : Sevilla FC
Bilbao Draw No Bet  

Oba zespoły prezentują się w ostatnich tygodniach całkiem przyzwoicie, natomiast przed własną publicznością nieco więcej szans przyznajemy Baskom. Sevilla wygrała zaledwie 1/9 poprzednich meczów poza domem, a jeszcze gorzej wiedzie jej się w Bilbao - 8/9 poprzednich wizyt na San Mames to porażki! Zakład Draw No Bet wydaje się w tej sytuacji dość bezpieczny.

Poniżej 2,5 goli  

Nie spodziewamy się zbyt wielu bramek w tym spotkaniu. Mimo, że Sevilla gra ładnie dla oka, a jej mecze ogląda się z przyjemnością, to nie pada w nich zbyt wiele goli. 3 lub więcej bramek obejrzeliśmy w zaledwie 1/9 poprzednich spotkań z udziałem Sevilli i nie zdziwimy się, jeśli podobnie stanie się w czwartek.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.