piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Atromitos Atromitos
 
Legia Warszawa Legia Warszawa Legia Warszawa

Atromitos vs Legia Warszawa w środowym meczu rewanżowym III rundy el. do Ligi Europy. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Atromitos : Legia Warszawa
Atromitos AH (+0,25)

Jesteśmy pełni obaw przed tym meczem. Co prawda przed tygodniem Grecy nie pokazali absolutnie nic, co pozwalałoby im marzyć o dobrym wyniku w rewanżu, jednak polskie zespoły zdążyły już nas przyzwyczaić, że niemożliwe dla nich nie istnieje i że są specjalistami od komplikowania sobie prostych rzeczy. Skoro Grecy wyeliminowali w poprzedniej rundzie Dunajską Stredę, to nie mogą być aż tak słabi, jak zaprezentowali się przy Ł3. Rzecz jasna będziemy trzymać kciuki za polski klub, natomiast value jest tym razem zdecydowanie po stronie Greków (a już kursy 2.75 - 1.45 na awans uważamy za kpinę).

I połowa Under 1

Znakomite kursy na niski wynik przed przerwą. Na tyle, na ile zdążyliśmy poznać warsztat “trenera” Vukovica, to zapewne ten znów posadzi na ławce Carlitosa i pośle w bój 3 defensywnych pomocników. 3 poprzednie mecze z udziałem Legii zakończyły się bezbramkowymi remisami, a od patrzenia na grę tego zespołu momentami bolały zęby. Stawka meczu jest dość spora i nikt tutaj nie rzuci się do szaleńczych ataków od pierwszych minut, dlatego wszystko czego się obawiamy, to ewentualny zwrot stawki na wypadek jakiegoś przypadkowego trafienia, np. po stałym fragmencie gry.

Rodzaje zakładów na kartki

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Nieco obiektywizmu? Przecież redakcja dokładnie zachowała się obiektywnie ! Czego Ty się spodziewasz po Legii, po tym co ta pokazuje od początku rundy?

Avatar

Bez przesady, nie bądźcie takimi pesymistami. Rozumiem, że można nie lubić Legii jednak przydałoby się nieco obiektywizmu. W pierszym meczu tamci nawet nie pierdnęli i czemu niby teraz mieliby nas ograć? Bo co? Bo u siebie grają? Bez jaj, trybuny goli nam nie strzelą. Jeśłi tylko Vuko pokaże że ma jaja i wystawi optymalny skład to łatwe zwycięstwo i pewny awans. A potem ogień z Glasgow Rangers!!!!!!!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.