piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Austria Austria
 
Izrael Izrael Izrael

Austria vs Izrael w czwartkowym meczu grupy G eliminacji do piłkarskiego Euro 2020. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu Austria : Izrael
Izrael AH (+1,5)

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że goście nie byli zespołem słabszym w żadnym z dotychczasowych spotkań eliminacyjnych, natomiast tracili punkty przez własną niefrasobliwość i na Euro mają tak daleko, jak z Jerozolimy do Helsinek. Co prawda Austriacy mają za sobą niezłe miesiące, jednak bez przesady! To nie jest drużyna, której Izrael powinien się obawiać i jeśli tylko goście nie będą popełniać frajerskich błędów w defensywie, to stać ich na dobry występ w Wiedniu.

Gol w obu połowach

Zaskakująco wysoki kurs na gola w każdej z połów. Biorąc pod uwagę fakt, że w meczach Izraela pada naprawdę sporo bramek, a goście nie mają nic do stracenia i interesuje ich jedynie komplet punktów, nudne spotkanie z małą liczbą sytuacji pod obiema bramkami wydaje nam się mało prawdopodobne. 3 lub więcej bramek padło w 3/5 poprzednich meczów Austrii oraz aż w 6/8 ostatnich występów Izraela, a w pierwszym spotkaniu w Hajfie piłka lądowała w siatce aż 6 razy, dlatego mocno wierzymy tutaj w gole w każdej z połów.

Zahavi strzeli

Absurdalnie wysoki kurs. Oczywiście nie jest to żaden pewniak, jednak po takim kursie to z pewnością opcja warta grzechu. Zahavi strzela jak na zawołanie (28 goli w 23 występach w Guangzhou w tym sezonie oraz 9 bramek w 6 grach eliminacyjnych), a cała reprezentacja gra pod niego. Jeśli Izrael ma w Wiedniu znaleźć drogę do siatki, a wierzymy, że tak się stanie, to mało prawdopodobne, żeby uczynił to ktoś inny, niż Eran Zahavi.

Correct Score 1:1

Zastanawialiśmy się również nad wynikiem 1:2, jednak uznaliśmy, że byłby to typ nieco zbyt odważny. Oba zespoły urządza wyłącznie komplet punktów, dlatego najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest… remis.

Wszystko o Yield

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.