piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Copa America
Brazylia Brazylia
 
Boliwia Boliwia Boliwia

Brazylia vs Boliwia na inaugurację zmagań w Copa America. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Brazylia : Boliwia
I połowa Brazylia AH (-1) 

Gospodarze są zdecydowanymi faworytami zarówno meczu inauguracyjnego, jak i całego turnieju i nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem słabej Boliwii. Goście przyzwoicie czują się tylko na własnym terenie, na stadionie położonym ponad 3,500 m n.p.m., natomiast z dala od La Paz są zespołem dość przeciętnym, by nie powiedzieć kiepskim. Pewne prowadzenie gospodarzy do przerwy i spokojna wygrana w całym meczu wydają się w tej sytuacji dość prawdopodobne.

Brazylia strzeli w obu połowach  

Nawet pozbawieni Neymara Canarinhos nie powinni mieć najmniejszych problemów ze strzeleniem tutaj kilku bramek. Firmino, Coutinho, Gabriel Jesus, Richarlison, David Neres - w szeregach gospodarzy nie brakuje specjalistów od zdobywania bramek, a paradoksalnie brak największej gwiazdy może im wyjść tylko na dobre, gdyż pod nieobecność Neymara każdy z nich będzie chciał zostać liderem ataku Brazylijczyków.

Efekt potwierdzenia w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.