piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Cardiff City Cardiff City
 
Liverpool F.C. Liverpool F.C. Liverpool F.C.

Cardiff vs Liverpool w niedzielnym meczu XXXV kolejki w angielskiej Premier League. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Cardiff City : Liverpool F.C.
Liverpool Ht/Ft        

The Reds nie mogą pozwolić sobie tutaj na stratę choćby punktu i chyba nie powinno być to specjalnie trudne. Gospodarze rozpaczliwie walczą o utrzymanie w Premier League, jednak przegrali gładko 6/8 poprzednich meczów i zdziwimy się, jeśli urwą Liverpoolowi choćby punkt. Obstawiamy, że goście będą prowadzili już do przerwy i pewnie zainkasują komplet punktów.

Jak ilość rzutów rożnych przekłada się na wynik meczu?

Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą  

Liverpool nie powinien mieć problemów z pokonaniem słabego Cardiff, natomiast nie wykluczamy honorowego trafienia dla grających o życie gospodarzy, dlatego kursy zaproponowane przez bukmacherów na tę opcję wydają nam się zdecydowanie zbyt wysokie! Cardiff trafiło do siatki w 4/5 poprzednich meczów przed własną publicznością, z kolei 4/4 ostatnich wyjazdowych spotkań Liverpoolu, a także 5/5 poprzednich starć H2H zakończyło się opcją Both To Score.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.