piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Dunajska Streda Dunajska Streda
 
Cracovia Cracovia Cracovia

 

Dunajska Streda vs Cracovia w czwartkowym meczu I rundy kwalifikacyjnej do Ligi Europy. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Dunajska Streda : Cracovia
Streda AH (+0,25)  

Gospodarze to drugi zespół tamtejszej ekstraklasy w poprzednim sezonie i mimo, że oczywiście będziemy ściskali kciuki za Cracovię, to obawiamy się, że Pasom może być trudno o awans z tej pary. W poprzednim sezonie Słowacy również występowali w kwalifikacjach Ligi Europy i nawet udało im się przejść jedną rundę. Cracovia z kolei nie ma najlepszych wspomnień z europejskich pucharów, gdyż w XXI w. dwukrotnie odpadała z pierwszym rywalem, a porażki 1-5 i 1-4 w dwumeczach z drużynami z Białorusi i Macedonii chluby raczej nie przynoszą. Handicap azjatycki sprawia, że liczymy tutaj przynajmniej na wygraną połowę stawki. 

Ponad 2,5 goli     

Możemy się z tego śmiać, natomiast dla obu zespołów stawka meczu jest dość spora i trudno przypuszczać, że rzucą się sobie do gardeł od pierwszych minut. Bukmacherzy proponują jednak tak wysokie kursy na linie overowe, że nie możemy sobie darować, by z nich nie skorzystać. W letnich sparingach z udziałem Słowaków padało mnóstwo bramek i liczymy, że również w czwartek obejrzymy przynajmniej 3 gole. 

Najłatwiejsze dyscypliny sportowe do obstawiania w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Waldek King wczoraj pokazał że nie ma co pękać przed meczem, gdyż nie taki diabeł straszny. Jeśli Cracoiva wyjdzie z jajem, to spokojnie może ograć tamtych łosi. To Dunajska Streda a nie Real

Avatar

1X i tyle w temacie

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.