piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Mistrzów
Dynamo Kijów Dynamo Kijów
 
Club Brugge Club Brugge Club Brugge

Dynamo Kijów vs Club Brugge we wtorkowym rewanżu w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Dynamo Kijów : Club Brugge
Dynamo AH (-0,25)

Przed tygodniem byliśmy świadkami bardzo wyrównanego pojedynku, o losach którego przesądził jeden błąd indywidualny, a mianowicie głupi faul i rzut karny. Wydaje nam się, że przed własną publicznością Ukraińcom będzie nieco łatwiej i powinni powalczyć tutaj o dobry wynik. Dynamo to chyba zespół nieco bardziej doświadczony na europejskiej arenie i powinno to udowodnić u siebie. Handicap azjatycki AH (-0,25) sprawia, że w przypadku remisu tracimy tylko połowę stawki.

Obie drużyny strzelą

To powinno być dość otwarte spotkanie ze sporą liczbą sytuacji pod obiema bramkami. Goście mają zbyt skromną zaliczkę, aby nastawić się na totalną defensywę, lecz muszą poszukać swoich okazji na bramkę (zresztą inaczej grać nie potrafią, a w meczach z ich udziałem pada zazwyczaj sporo bramek). Jeśli dodamy do tego, że 9/9 poprzednich meczów Dynama na własnym terenie zakończyło się opcją Both To Score, to wówczas taki zakład wydaje nam się w pełni uzasadniony.

Korupcja w futbolu

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.