piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
Europa FC Europa FC
 
Legia Warszawa Legia Warszawa Legia Warszawa

Europa FC vs Legia Warszawa w I rundzie kwalifikacji do Ligi Europy. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Europa FC : Legia Warszawa
Legia Ht/Ft 

Legioniści nie mają prawa narzekać na losowanie, gdyż los przydzielił im półamatorów z Gibraltaru. Skoro sam trener gospodarzy mówi, że jego zespół jest na poziomie polskich IV-ligowców i że nie mają w tym starciu najmniejszych szans, to raczej trudno mówić o bojowych nastrojach w ich szeregach. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu obecna Legia prezentowała się dość solidnie w letnich sparingach i nie powinna mieć żadnych problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa. 

Obie drużyny strzelą      

Legia jest zespołem o dwie klasy lepszym i powinna to potwierdzić, co nie znaczy, że gospodarze nie będą mieli swoich okazji pod bramką warszawian. Wiemy jak to jest. Dla gospodarzy to przygoda życia i jedna z nielicznych, jeśli nie jedyna okazja na pokazanie się na arenie międzynarodowej. Prawdopodobnie nie liczą na awans, jednak z pewnością wiele by dali za przynajmniej honorowe trafienie i obstawiamy, że ta sztuka im się powiedzie. 

Myślenie życzeniowe w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Panowie bez jaj. Przecież naprzeciwko tych pastuszków dziś to Dudelange wygląda jak Liverpool. Spokojnie będzie ze 3:0 dla Legii

Avatar

Sheriff Tiraspol dał radę , Spartak Trnava dał Radę i Dudelange dalł także radę więc kolejny egzotyczny kraj może być lepszy od Legii :-)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.