piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Premier League
Everton F.C. Everton F.C.
 
Bournemouth Bournemouth Bournemouth

Everton vs Bournemouth w niedzielnym meczu XXII kolejki w angielskiej Premier League. Zastanawialiście się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Everton F.C. : Bournemouth
Everton wygra  

The Toffees nie prezentują się w ostatnich tygodniach jakoś wyjątkowo, natomiast starcie z Bournemouth wydaje się być idealną okazją na przełamanie. Goście przegrali 6 kolejnych i 8/10 poprzednich meczów wyjazdowych, nie wywieźli również choćby punktu z 3 poprzednich wizyt na Goodison Park i nie dajemy im większych szans w niedzielę.

Gol w obu połowach     

Zarówno w meczach z udziałem obu zespołów w poprzednich tygodniach, jak również w starciach bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami pada zazwyczaj mnóstwo bramek i obstawiamy, że podobnie będzie w niedzielę. 3 lub więcej goli obejrzeliśmy w 5/7 poprzednich meczów Evertonu, w 7/9 ostatnich wyjazdowych spotkań Bournemouth oraz w 6/8 dotychczasowych starć bezpośrednich.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.