piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Hiszpania Hiszpania
 
Norwegia Norwegia Norwegia

Hiszpania vs Norwegia w sobotnim meczu grupy F el. do ME 2020. Jak gospodarze zaprezentują się na inaugurację? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Hiszpania : Norwegia
Norwegia AH (+2,25)  

Oczywiście, to gospodarze są sporymi faworytami tego starcia i prawdopodobnie wywalczą oni komplet punktów, natomiast wysoka porażka Norwegów byłaby dla nas niespodzianką. Skandynawowie to nie są chłopcy do bicia, a wyżej niż różnicą dwóch goli przegrali tylko 1/22 poprzednich spotkań (handicap azjatycki sprawia, że liczymy przynajmniej na połowę stawki). Luis Enrique ciągle eksperymentuje i szuka najlepszego ustawienia, dlatego spodziewamy się dość wyrównanego pojedynku.

Poniżej 3,25 goli  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Jeśli Wikingowie chcą dać sobie szansę na korzystny wynik na Mestalla, to nie mogą rzucić się gospodarzom do gardeł, lecz muszą postawić na twardą i szczelną defensywę. Co prawda w meczach Hiszpanów w Lidze Narodów padało mnóstwo bramek, lecz traktujemy je, jako przegląd wojsk dokonany przez nowego selekcjonera. 4 lub więcej goli obejrzeliśmy w zaledwie 2/14 poprzednich spotkań z udziałem Norwegów i wątpimy, aby podobnie miało stać się w sobotę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Norwegia taka mocna waszym zdaniem? Nie byłbym wcale taki przekonany. To młoda reprezentacja a po wpadce w Lidze Narodów Hiszpania będzie napalona jak arab na kurs pilotażu. Dla mnie wysoko Hiszpania, ale przekonamy się w sobotę.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.