piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Holandia Holandia
 
Niemcy Niemcy Niemcy

Holandia vs Niemcy w niedzielnym meczu el. Euro 2020. Jakim wynikiem zakończy się starcie odwiecznych rywali? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Analiza meczu Holandia : Niemcy
Holandia Draw No Bet  

Na ten moment, chyba w nieco lepszej dyspozycji jest reprezentacja Oranje i to w niej upatrujemy faworyta niedzielnej potyczki. Holendrzy doczekali się po latach niepowodzeń znakomitej generacji piłkarzy, którymi interesują się najlepsze europejskie kluby. Niemcy z kolei starają się przebudować swoją reprezentację, jednak na ten moment wychodzi im to średnio. Obstawiamy, że remis to wszystko na co stać gości w Amsterdamie, dlatego zakład Draw No Bet wydaje nam się rozsądny.

Gol w obu połowach  

Głęboka defensywa nie leży w naturze obu zespołów, które znacznie lepiej czują się w ataku, niż w obronie. Holendrzy dysponują sporą siłą ognia, z kolei goście muszą się nauczyć bronić bez Hummelsa i Boatenga. W meczach pomiędzy tymi zespołami padało zazwyczaj sporo bramek, dlatego gol w każdej z połów wydaje nam się prawdopodobny.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Holendrzy powinni być mocni ale niemcy to niemcy. Nie widze tu obstawki żadnej

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.