piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Holandia Holandia
 
Irlandia Północna Irlandia Północna Irlandia Północna

Holandia vs Irlandia Północna w czwartkowym meczu grupy C eliminacji do Euro 2020. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Holandia : Irlandia Północna
Holandia wygra bez straty gola

Dla gospodarzy to może być kluczowe starcie w kontekście awansu na Euro 2020. Holendrzy tracą do Irlandczyków 3 punkty, jednak rozegrali o jedno spotkanie mniej i w razie zwycięstwa będą mieli otwartą drogę na turniej. Goście zanotowali kapitalny start i nawet przez moment prowadzili w tabeli grupy C, jednak zawdzięczają to raczej łaskawemu terminarzowi, a nie swoim umiejętnościom. Bramkarz Oranje zachował czyste konto w 7/10 poprzednich meczów na własnym terenie, z kolei goście trafiali do siatki zaledwie w 2/9 ostatnich spotkań poza domem i naszym zdaniem ta sztuka nie uda im się w czwartkowy wieczór w Rotterdamie.

Holandia strzeli w obu połowach

Holendrzy są w sporym gazie i w dwóch poprzednich meczach eliminacyjnych trafili do siatki aż 8 razy. Z kolei Irlandia Północna to typowa drużyna własnego terenu, która poza domem traci sporo na wartości. Obstawiamy, że gospodarze nie będą tutaj mieli najmniejszych problemów i spokojnie trafią do siatki zarówno przed, jak i po zmianie stron.

Strategia w zakładach bukmacherskich - wyznaczanie celu

Correct Score 2:0

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.