piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Euro 2020
Islandia Islandia
 
Francja Francja Francja

Islandia vs Francja w piątkowym meczu grupy H eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe.

Analiza meczu Islandia : Francja
Islandia AH (+1,5)

Francuzi potknęli się w Turcji i w razie kolejnej wpadki z Islandczykami mogliby popaść w naprawdę poważne tarapaty. Prawdopodobnie nic takiego nie będzie miało miejsca i Trójkolorowi wygrają w Reykjaviku, natomiast absolutnie nie spodziewamy się tutaj pogromu. Islandczycy, zwłaszcza na własnym terenie, to rywal wymagający dla każdego zespołu w Europie i z pewnością postawią tutaj twarde warunki. Francuzi być może wygrają, natomiast handicap azjatycki wydaje nam się dość bezpieczny.

Gol w każdej z połów

Francuzi dysponują potężną siłą rażenia i są w stanie sami pokryć tę linię, natomiast absolutnie nie możemy również wykluczyć honorowego trafienia dla grających z zębem gospodarzy. Islandczycy nie znaleźli drogi do siatki tylko w 1/17 poprzednich meczów na własnym terenie, trafiali w 7/8 ostatnich starć przeciwko Francuzom, a w każdym z 4 ostatnich meczów przeciwko Trójkolorowym strzeli po 2 gole. Bramka w każdej z połów wydaje nam się w tej sytuacji zupełnie prawdopodobna.

Jak skutecznie analizować mecze?

Correct Score 1:2

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.