piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Copa America
Japonia Japonia
 
Chile Chile Chile

Japonia vs Chile we wtorkowym meczu grupy C Copa America. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe. 

Analiza meczu Japonia : Chile
Japonia AH (+1,25)  

Zdaniem bukmacherów faworytami tego spotkania są Chiliczycy, jednak wcale nie mamy przekonania, że będzie im tutaj łatwo o komplet punktów. Vidal, Alexis i spółka najlepsze lata mają już za sobą, a młodzież ciągle nie potrafi wziąć odpowiedzialności za wyniki na swoje barki, dlatego gra Chile w ostatnich miesiącach nie powala na kolana. Chilijczyków zabrakło na ostatnim mundialu, a wyniki spotkań kontrolnych najdelikatniej rzecz ujmując nie zwalają z nóg. Japończycy to rywal solidny i nieustępliwy i z pewnością tanio skóry tutaj nie sprzeda. Obstawiamy, że Chile nie wygra tego meczu, natomiast handicap azjatycki sprawia, że nawet w przypadku skromnej porażki Japonii wygrywamy połowę stawki.

Poniżej 2,5 goli  

To spotkanie wcale nie musi być porywającym widowiskiem. Wręcz przeciwnie, spodziewamy się twardej i nieustępliwej walki o każdy metr boiska, a sytuacji pod obiema bramkami może być jak na lekarstwo. Japonia gra wyjątkowo zdyscyplinowany futbol, a 3 lub więcej goli obejrzeliśmy w zaledwie 3/10 poprzednich meczów z udziałem tej drużyny i wątpimy, aby podobnie miało być tym razem.

Efekt potwierdzenia w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.