piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
Juventus F.C. Juventus Turyn
 
ACF Fiorentina ACF Fiorentina ACF Fiorentina

Juventus vs Fiorentina w sobotnim meczu XXXIII serii gier we włoskiej Serie A. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem u bukmachera? Sprawdźcie nasze darmowe typy sportowe. 

Analiza meczu Juventus Turyn : ACF Fiorentina
Fiorentina AH (+1,25)      

Juventus musi być rozbity po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Drużyna, która celowała w tym sezonie w potrójną koronę, musi zadowolić się jedynie mistrzostwem Włoch, więc nastroje w drużynie dalekie są z pewnością od ideału. Fiorentina być może nie zachwyca, natomiast wyżej niż różnicą jednej bramki przegrała tylko 1/18 poprzednich meczów poza domem oraz zaledwie podczas 1/7 poprzednich wizyt na stadionie Juventusu, dlatego liczymy na wygraną przynajmniej połowy stawki.

Obie drużyny strzelą  

Wow!!! Tylko to ciśnie nam się na usta, widząc kursy zaproponowane przez bukmacherów na zakład Both To Score. Juventus stracił gola w 4 meczach z rzędu, z kolei Fiorentina wracała z trafieniem z 9/10 poprzednich spotkań poza domem, a w 7 ostatnich strzeliła aż 15 goli.

Wpływ kartek na wynik meczu

Gol w obu połowach    

Naszym zdaniem kolejny zakład ze sporym value. Mecz bez jakiejkolwiek stawki dla żadnej z drużyn, dlatego nie widzimy powodu, aby murować dostęp pod własne pole karne przez Juventus lub Fiorentinę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.