piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
 
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk vs Śląsk Wrocław w sobotnim meczu VI serii gier w polskiej PKO Ekstraklasie. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu Lechia Gdańsk : Śląsk Wrocław
Śląsk nie przegra

Po niezłym początku sezonu gospodarzy dopadł chyba kryzys fizyczny, gdyż trudno znaleźć inne wytłumaczenie słabszych wyników Lechii w ostatnich tygodniach. Śląsk z kolei jest na fali, wygrał 13/15 poprzednich spotkań, lideruje w ekstraklasie i obstawiamy, że wywiezie jakieś punkty z Gdańska. Goście prezentują naprawdę solidną piłkę, są silni fizycznie, wybiegani i zdyscyplinowani taktycznie. Lechii trudno będzie tutaj o komplet punktów.

Obie drużyny strzelą

Aż 4/5 poprzednich starć bezpośrednich zakończyły się opcją Both To Score i obstawiamy, że podobnie stanie się w sobotę. Lechia chciałaby z pewnością dać nieco radości swoim kibicom, natomiast trudno przypuszczać, że rozpędzony Śląsk nie zdoła przynajmniej raz zaskoczyć defensywy gospodarzy.

Kiedy postawić zakład bukmacherski?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.