piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Legia Warszawa Legia Warszawa
 
Cracovia Cracovia Cracovia

Legia vs Cracovia w sobotnim meczu XXXI serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasie. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Legia Warszawa : Cracovia
Legia wygra  

Powtarza się ta sytuacja, co rok temu, dwa lata wcześniej i jeszcze rok wstecz - Legia przez większość sezonu gra nieprawdopodobną padakę, jednak kiedy w kwietniu i maju trzeba stanąć na wysokości zadania, to gospodarze dają radę, natomiast konkurencja sama się wykrusza. Nie zdziwimy się, jeśli podobnie stanie się w tym sezonie. Cracovia przegrała 3/4 ligowych meczów poza domem z rzędu, poległa także podczas 6/7 poprzednich wizyt przy Ł3 i obstawiamy, że gospodarze wezmą rewanż za wstydliwą porażkę w lutym.

Gol w obu połowach  

W każdym z dwóch domowych meczów pod wodzą duetu Vukovic/Saganowski Legia strzelała po 3 gole i nie wykluczamy, że w starciu z Cracovią sama jest w stanie pokryć tę linię, natomiast nie zdziwi nas również honorowe trafienie dla Pasów i opcja Both To Score. Tak czy inaczej, bramka w każdej z połów wydaje nam się całkiem prawdopodobna.

Jak ilość rzutów rożnych przekłada się na wynik meczu?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Ciężko przewidzień wynik tego meczu. Cracovia gra całkiem dobrze natomiast Legia prezentuje sie o niebo lepiej niż za Sa Pinto. Mój typ 2:1,ale nie zdziwie się jak będzie w druga stronę...

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.