piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
SSC Napoli SSC Napoli
 
ACF Fiorentina ACF Fiorentina ACF Fiorentina

Napoli vs Fiorentina w sobotnim meczu XX serii gier we włoskiej Serie A. Zastanawiacie się jaki zakład warto postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie.

Analiza meczu SSC Napoli : ACF Fiorentina
Fiorentina AH (+1)

Kursy zaproponowane przez bukmacherów sugerują, że sporym faworytem tego spotkania są gospodarze, natomiast my nie dostrzegamy zbyt wielu argumentów za tym, aby Fiorentina miała na San Paolo wysoko polec (handicap azjatycki sprawia, że nawet w przypadku skromnego triumfu Napoli otrzymamy zwrot stawki). Wyżej niż różnicą jednego gola Napoli wygrało zaledwie 2/16 poprzednich meczów, z kolei Fiorentina poległa w takim stosunku tylko w 2/28 poprzednich spotkań, a także tylko w 1/10 ostatnich starć H2H (w tym w żadnym z 5 poprzednich).

Poniżej 3 goli

Na inaugurację sezonu Napoli wygrało we Florencji 4:3 i nie wiedzieć czemu, wszyscy spodziewają się powtórki w sobotę. My natomiast nie zdziwimy się, jeśli to spotkanie nie będzie wbijało w fotel, a o jego losach przesądzi jedno, góra dwa trafienia. Więcej niż 3 gole obejrzeliśmy w zaledwie 5/19 dotychczasowych meczów z udziałem obu zespołów w tym sezonie Serie A, dlatego wszystko czego się obawiamy, to zwrot stawki na wypadek dokładnie 3 trafień.

Wady i zalety zakładów Over/Under

Correct Score 1:1

 

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.