piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Liga Europy
SSC Napoli SSC Napoli
 
Arsenal F.C. Arsenal Arsenal F.C.

Napoli vs Arsenal w czwartkowym ćwierćfinale Ligi Europy. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu SSC Napoli : Arsenal
Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą    

O ile przed tygodniem Napoli mogło kalkulować, tak w rewanżu nie ma absolutnie nic do stracenia, a jeśli chce marzyć o promocji do dalszych gier, to musi zaatakować z furią od samego początku. Nie skreślalibyśmy Włochów! Napoli przed własną publicznością gra znacznie lepiej, niż poza domem, z kolei Arsenal na wyjazdach traci mnóstwo atutów i nie zdziwimy się, jeśli będzie drżał o awans do ostatnich sekund. Tak czy inaczej, bramki dla obu zespołów są bardzo prawdopodobne, dlatego ta kombinacja jest według nas w pełni uzasadniona.  

Gol w obu połowach 

Kurs nie zachwyca, natomiast sam zakład wydaje się dość pewny. Napoli nie ma na co czekać i musi zaatakować, a to da Arsenalowi mnóstwo okazji do szybkich kontr. Tak czy inaczej, w czwartkowy wieczór nie powinniśmy narzekać na nudę.

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.