piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
SSC Napoli SSC Napoli
 
Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo Atalanta Bergamo

Napoli vs Atalanta w jedynym poniedziałkowym meczu kończącym zmagania w XXXIII kolejce włoskiej Serie A. Jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu SSC Napoli : Atalanta Bergamo
Atalanta nie przegra  

Na ten moment goście prezentują się znacznie lepiej i naszym zdaniem nie polegną w Neapolu. Miejscowi przeżywają chyba najtrudniejszy okres, od kiedy objął ich Carlo Ancelotti i sezon dla nich właściwie się zakończył. Atalanta z kolei jest w dobrej formie, pewnie do końca będzie biła się o miejsce w Lidze Mistrzów i każdy punkt jest dla niej na wagę złota.

Ponad 10,5 rzutów rożnych      

Mecz dwóch bardzo ofensywnych zespołów, w których meczach obserwujemy zazwyczaj mnóstwo rzutów rożnych. Ostatnie starcia bezpośrednie przyniosły kolejno 18, 15, 12, 15, 17 i 16 cornerów, dlatego linia 11 powinna zostać pokryta bez problemu.

Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą  

Oba zespoły znacznie lepiej czują się w ataku niż w obronie, dlatego na brak goli i emocji w tym spotkaniu nie powinniśmy narzekać.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.