piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Ligue 1
Olympique Marseille Olympique Marsylia
 
AS Monaco AS Monaco AS Monaco

Olympique Marsylia vs AS Monaco w niedzielnym meczu XX serii gier we francuskiej Ligue 1. Brakuje wam pomysłu na zakład przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Olympique Marsylia : AS Monaco
OM AH (-0,75)        

Wyniki obu zespołów w ostatnich tygodniach najdelikatniej mówiąc nie zachwycają, natomiast nieco więcej szans na przełamanie przyznajemy gospodarzom. Monaco w dalszym ciągu zmaga się z plagą kontuzji, a Thierry Henry ma gigantyczne problemy z wystawieniem silnej wyjściowej jedenastki. Minimalny triumf gospodarzy i wygrana połowa stawki wydaje nam się w tej sytuacji bardzo prawdopodobny.

Gol w obu połowach  

W poprzednich starciach bezpośrednich padało kolejno 5 / 4 / 7 / 4 / 5 /4 / 3 / 6 i 3 bramki. Nawet jeśli forma obu zespołów na ten moment daleka jest od ideału, to nie potrafimy sobie wyobrazić, aby w każdej z połów nie padł przynajmniej 1 gol.

Ponad 2,5 goli/Obie drużyny strzelą  

Typ wynikający z poprzedniego zakładu. Spodziewamy się ostrego strzelania na Stade Velodrome.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

szkoda Glika, powinien uciekać stamtąd jak najszybciej, bo tam tylko gorzej będzie z każdym sezonem. Chyba że dobry kontrakt i piłkarska emeryturka to wówczas miejscówa idealna wymarzona

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.