piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
PKO Ekstraklasa
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
 
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk

Pogoń vs Lechia w środowym meczu XXXII serii gier w polskiej LOTTO Ekstraklasy. Zastanawiacie się jaki zakład postawić przed tym spotkaniem? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie. 

Analiza meczu Pogoń Szczecin : Lechia Gdańsk
Pogoń AH (+0,25)  

Obstawiamy, że Pogoń nie przegra tego meczu, dlatego handicap azjatycki AH (+0,25) wydaje nam się dobrym pomysłem (w najgorszym razie liczymy na zwrot stawki w przypadku remisu). Gościom czkawką odbija się dość wąska kadra i ciągłe granie tymi samymi piłkarzami na kilku frontach. Lechia przegrała gładko 2 mecze z rzędu i coś nam podpowiada, że dość szybko odpadnie z wyścigu o mistrzostwo.

Gol w obu połowach  

Zarówno w meczach z udziałem Pogoni w poprzednich kolejkach, jak również w ostatnich starciach bezpośrednich padało zazwyczaj mnóstwo bramek i liczymy, że podobnie będzie w środę. Lechia nie broni już tak dobrze jak do tej pory i zakładając, że straci bramkę jako pierwsza, nie będzie miała nic do stracenia, a to powinno sprawić, że będziemy świadkami ciekawego widowiska i goli w każdej z połów.

Piłka nożna - rodzaje zakładów. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.